logo

Zawody

Zawody Petruci Toruń (licencja PZSS LK-1191/17) na 2017 – o Puchar Prezesa Klubu Petruci Shooting:

Najbliższe zawody

28 października 2018 „Liga Kałacha”

Strzelanie tarczowe, dynamiczne z karabinka AK47 i pochodnych kal.7.62x39mm.
 

Informacje organizacyjne:

Data i miejsce: 28 października 2018 roku od godz. 9:00, Strzelnica sportowo-bojowa PETRUCI w Gęsinie
Współrzędne GPS:
N 52°46'13"
E 18°40'30"

Konkurencje: -Konkurencje statyczne:

  • konkurencja karabin centralnego zapłonu kategoria klasyczna
  • konkurencja karabin centralnego zapłonu kategoria dowolna


-Konkurencje dynamiczne:

  • 2x konkurencja karabin centralnego zapłonu (trzy kategoria sprzętowe)

Termin zgłoszeń: w dniu zawodów od godz.9.00 do 11.00, po tych godzinach zgłoszenia nie będą przyjęte!

Koszty uczestnictwa: 70 zł

Szczegółowe informacje dostępne w regulaminie zawodów

Opisy torów strzelania dynamicznego:

1. Strzelanie dynamiczne - konkurencja 1 (kliknij)
2. Strzelanie dynamiczne - konkurencja 2 (kliknij)

Zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach!

Lista zgłoszonych zawodników na zawody „Z okazji Września 1939”.

 


Wyniki zawodów "Z okazji Września 1939"

PISTOLET BOCZNEGO ZAPŁONU 25m

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Dawid Sobolewski

86

2

Jakub Buczyński

83

3

Dariusz Grzegórski

83

4

Daniel Adamczewski

81

5

Sławomir Pawłowski

79

6

Andrzej Balczewski

79

7

Dawid Stanecki

75

8

Robert Rychlewski

73

9

Jacek Piwoński

67

10

Jerzy Charzewski

52

11

Jarosław Miętkiewicz

28

12

Kamil Łyziak

27

13

Dawid Myk

26

14

Bartosz Pietruszka

25

15

Hubert Krawczak

24

16

Bogusław Pietrzak

21

17

Andrzej Skorupa

19



PISTOLET BOCZNEGO ZAPŁONU 25m LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Vaiva Sedleckaite-Pietruszka

72

2

Tatiana Dembska

65

3

Sylwia Centkowska

35

4

Anna Skorupa

33

5

Dominika Myk

31



PISTOLET BOCZNEGO ZAPŁONU 25m JUNIOR

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Simona Pietruszka

19



PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU 25M

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Michał Fabisiak

93

2

Bartosz Pietruszka

87

3

Daniel Adamczewski

85

4

Jacek Piwoński

85

5

Dawid Myk

80

6

Dawid Wesołowski

80

7

Krzysztof Jankowski

79

8

Paweł Krawański

78

9

Dawid Stanecki

76

10

Dariusz Grzegorski

74

11

Kamil Łyziak

69

12

Andrzej Balczewski

67

13

Jakub Buczyński

60

14

Paweł Biegała

58

15

Dawid Sobolewski

56

16

Przemysław Pietkun

54

17

Jerzy Charzewski

45

18

Robert Rychlewski

45

19

Mikołaj Nowak

43

20

Aleksander Gajewski

43

21

Leszek Grochowski

43

22

Adam Grochociński

42

23

Jarosław Miętkiewicz

42

24

Sławomir Pawłowski

39

25

Daniel Urbanowicz

34

26

Maksymilian Kudelski

11

27

Bogusław Pietrzak

10

28

Andrzej Skorupa

9

29

Hubert Krawczak

7



PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU 25m LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Tatiana Dembska

74

2

Dominika Filarecka

22

3

Vaiva Sedleckaite-Pietruszka

12

4

Sylwia Centkowska

11

5

Dominika Myk

9

6

Anna Skorupa

8



PISTOLET CENTRALNEGO ZAPŁONU 25m JUNIOR

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Simona Pietruszka

45



KARABINEK BOCZNEGO ZAPŁONU 50m

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Michał Fabisiak

66

2

Dawid Myk

56

3

Jacek Piwoński

52

4

Andrzej Balczewski

49

5

Jarosław Miętkiewicz

49

6

Dawid Wesołowski

41

7

Sławomir Pawłowski

41

8

Jakub Buczyński

35

9

Jerzy Charzewski

35

10

Daniel Adamczewski

33

11

Dawid Stanecki

28

12

Dawid Sobolewski

24

13

Daniel Urbanowicz

14

14

Robert Rychlewski

13

15

Kamil Łyziak

13

16

Andrzej Skorupa

12

17

Bogusław Pietrzak

12



KARABINEK BOCZNEGO ZAPŁONU 50m LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Tatiana Dembska

26

2

Vaiva Sedleckaite-Pietruszka

19

3

Sylwia Centkowska

17

4

Anna Skorupa

17

5

Dominika Myk

15



KARABINEK BOCZNEGO ZAPŁONU 50m JUNIOR

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Simona Pietruszka

25



KARABINEK CENTRALNEGO ZAPŁONU 100m

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Dawid Wesołowski

74

2

Daniel Adamczewski

73

3

Paweł Krawański

56

4

Jacek Piwoński

55

5

Dawid Sobolewski

53

6

Adam Pietkun

46

7

Andrzej Balczewski

45

8

Sławomir Pawłowski

44

9

Dawid Stanecki

35

10

Maksymilian Kudelski

33

11

Robert Rychlewski

17

12

Przemysław Pietkun

15

13

Daniel Urbanowicz

12

14

Leszek Grochowski

9

15

Paweł Biegała

9

16

Aleksander Gajewski

9

17

Jakub Buczyński

7

18

Jerzy Charzewski

6

19

Andrzej Skorupa

6

20

Jarosław Mietkiewicz

3

21

Bogusław Pietrzak

3



KARABINEK CENTRALNEGO ZAPŁONU 100m LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Vaiva Sedleckaite-Pietruszka

53

2

Tatiana Dembska

31

3

Dominika Myk

30

4

Anna Skorupa

30



KARABINEK CENTRALNEGO ZAPŁONU Z OPTYKĄ 100m

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Kamil Łyziak

78

2

Adam Grochociński

66

3

Sławomir Pawłowski

65

4

Krzysztof Jankowski

53

5

Michał Fabisiak

33

6

Andrzej Skorupa

32



KARABINEK CENTRALNEGO ZAPŁONU Z OPTYKĄ 100m LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Anna Skorupa

56



STRZELBA DYNAMICZNA LADIES

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Tatiana Dembska

68,79

2

Vaiva Sedleckaite-Pietruszka

69,52

3

Sylwia Centkowska

73,42

4

Dominika Myk

76,12

5

Anna Skorupa

77,01



STRZELBA DYNAMICZNA

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Kamil Łyziak

19,65

2

Krzysztof Jankowski

21,51

3

Dawid Myk

23,24

4

Aleksander Gajewski

30,27

5

Adam Grochociński

30,82

6

Daniel Adamczewski

30,94

7

Dawid Wesołowski

31,27

8

Jakub Buczyński

32,87

9

Przemysław Pietkun

33,61

10

Daniel Urbanowicz

36,00

11

Dawid Stanecki

38,12

12

Mikołaj Nowak

39,03

13

Andrzej Balczewski

41,64

14

Jacek Piwoński

42,42

15

Dawid Sobolewski

47,68

16

Adam Pietkun

57,71

17

Jerzy Charzewski

78,46

18

Sławomir Pawłowski

92,00

19

Robert Rychlewski

95,00

20

Leszek Grochowski

117,00

21

Bogusław Pietrzak

120,00

22

Andrzej Skorupa

120,60

23

Maksymilian Kudelski

122,00

24

Paweł Biegała

123,00

Sędzia główny: Grzegorz Śledziński
Kierownik zawodów: Bartosz Pietruszka
Kliknij, aby rozwinąć / zwinąć pełną listę wyników zawodów.
 

Kolejne zawody

 

25 listopada 2018 „IDPA Eagle Winter Day&Night Challange”

Strzelanie obronne (pistolet, rewolwer IDPA).

9 grudnia 2018 „Kujawski śrut”

Strzelanie ze strzelby gładkolufowej, 2 konkurencje dynamiczne.
 

Serdecznie zapraszamy

 

Aplikuj do zawodów!
„Liga Kałacha”

Zapoznałem się z Regulaminem zawodów