logo

Zawody

Zawody Petruci Toruń (licencja PZSS LK-1191/17) na 2017 – o Puchar Prezesa Klubu Petruci Shooting:



Drodzy Strzelcy! Dziękuję, za udział w ostatnich w tym roku zawodach. Poniżej przedstawiamy oficjalne wyniki zawodów!
Bartosz Pietruszka Klub Petruci Toruń



Wyniki zawodów "LIGA KAŁACHA"

STRZELANIE STATYCZNE 50m

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Roman Czarniak

183

2

Paweł Krawański

159

3

Marcin Jałoszyński

159

4

Bartosz Pietruszka

150

5

Andrzej Kołecki

148

6

Dawid Stanecki

144

7

Adam Grochociński

142

8

Artur Świercz

139

9

Jacek Piwoński

136

10

Andrzej Skorupa

134

11

Arek Perlik

132

12

Andrzej Ślebioda

129

13

Jakub Buczyński

124

14

Krzysztof Jankowski

120

15

Michał Czerwiński

119

16

Dawid Sobolewski

116

17

Radosław Zieliński

107

18

Robert Rychlewski

107

19

Mikołaj Nowak

101

20

Jacek Gapski

100

21

Tomasz Wiórkiewicz

59

22

Barbara Banach

58

23

Patryk Tlałka

55

24

Andrzej Balczewski

53

25

Dawid Wesołowski

31

26

Paweł Biegała

10

27

Sylwia Centkowska

10

28

Anna Skorupa

9

PK

Tomisław Kalembka (klasa open)

91



STRZELANIE DYNAMICZNE I

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Bartosz Pietruszka

39,04

2

Marcin Jałoszyński

42,17

3

Paweł Biegała

48,41

4

Radosław Zieliński

49,00

5

Roman Czarniak

49,71

6

Artur Świercz

51,20

7

Andrzej Ślebioda

51,78

8

Jakub Buczyński

58,41

9

Tomasz Wiórkiewicz

58,88

10

Robert Rychlewski

59,84

11

Krzysztof Jankowski

61,30

12

Dawid Stanecki

61,69

13

Jacek Piwoński

61,96

14

Andrzej Skorupa

63,98

15

Andrzej Kołecki

64,40

16

Adam Grochociński

64,63

17

Paweł Krawański

67,62

18

Arek Perlik

71,04

19

Dawid Sobolewski

77,11

20

Mikołaj Nowak

72,90

21

Dawid Wesołowski

75,86

22

Bogusław Pietrzak

95,68

23

Jacek Gapski

103,40

24

Patryk Tlałka

110,80

25

Barbara Banach

113,40

26

Andrzej Balczewski

119,33

27

Michał Czerwiński

119,54

28

Anna Skorupa

120,70

29

Sylwia Centkowska

121,00

PK

Tomisław Kalembka (klasa open)

72,54



STRZELANIE DYNAMICZE II

MIEJSCE

IMIĘ I NAZWISKO

WYNIK

1

Artur Świercz

61,33

2

Krzysztof Jankowski

62,78

3

Mikołaj Nowak

64,83

4

Marcin Jałoszyński

69,92

5

Arek Perlik

71,19

6

Paweł Biegała

74,05

7

Adam Grochociński

76,04

8

Jacek Gapski

79,48

9

Tomasz Wiórkiewicz

80,36

10

Paweł Krawański

80,68

11

Dawid Wesołowski

81,43

12

Jacek Piwoński

82,88

13

Andrzej Ślebioda

84,34

14

Michał Czerwiński

86,25

15

Bartosz Pietruszka

94,72

16

Andrzej Kołecki

97,28

17

Roman Czarniak

97,76

18

Radosław Zieliński

102,48

19

Andrzej Skorupa

103,64

20

Patryk Tlałka

105,98

21

Dawid Sobolewski

109,38

22

Robert Rychlewski

128,07

23

Barbara Banach

186,00

24

Anna Skorupa

189,00

25

Sylwia Centkowska

189,16

Sędzia główny: Grzegorz Śledziński

Sędzia asystent: Radosław Zieliński

Kierownik zawodów: Bartosz Pietruszka

Kliknij, aby rozwinąć / zwinąć pełną listę wyników zawodów.
 

Kolejne zawody

 

25 listopada 2018 „IDPA Eagle Winter Day&Night Challange”

Strzelanie obronne (pistolet, rewolwer IDPA).

9 grudnia 2018 „Kujawski śrut”

Strzelanie ze strzelby gładkolufowej, 2 konkurencje dynamiczne.
 

Serdecznie zapraszamy